| anitha a întrebat:

Sall allbatting eyelashes! Voi ce faceti in vacanta eu m-am plictisit vreau ideiipuppy dog eyes fundita:*:*

Răspuns Câştigător
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Buna!
-Sa te joci jocuri pe Pc
-Sa mai stai pe Hi5, Facebook
-Sa te uiti la Tv sau la un film pe Pc
-Sa citesti ceva
-Sa iti faci temele pe vacanta
-Sa te joci cu animalele(daca ai)
-Poti sa gatesti ceva(clatitte, budinca)
-Fa curat prin camera
-Fa lucruri cu care sati decorezi camera
-Ascula muzica telaxanta
-Fa aerobic
-Poti sa fugi 10/15 minute ca sa slabesti si sa te menti in forma
-S achemi prietenii la tine sau sa mergeti la un suc
-Seara cand e racoare plimbate cu prietenii sau singura si mai da o tura de alergat.
-Poti sa compui poezii, povesti
-Sunati prietenele
-Inventeaza un cantec si un dans
-Daca e cald du-te la piscina
-Starngeti bani vinde lucrurile vechi/liminada si du-te o saptamana la o statiune
-Cheamati prrietenii si aduceti o sticla cu apa fiecare si udativa
Bafta si o vara plina de distractii!

3 răspunsuri:
| AndradaNicoletaRaluca a răspuns:

Pai aduna-ti mai multi prieteni si faceti o farsa.De exemplu vechea farsa:legi o ata de o hartie de 5 lei, te ascunzi langa un gard sa nu te vada nimeni si daca vrea cineva sa ii fure tu trage din atabig grin.Sau du-te la strand,du-te la o prietena,du-te la plimbare, du-te la buniki, ajutati bunikii sau parintii la gradini...Mai vrei?big grin

| Trixx a răspuns:

laughing okkkkk! Toti asteptam vacanta. iar cand vine incepem sa ne plictisim si ne gandim ca macar la scoala ne mai intalneam cu cineva, ca mai auzeam una alta, mai faceam ceva... dar acasa ce faci? Stai toata ziua la calculator si nimic interesant. Pai sunt multe lucruri de facut, cum ar fi sa iesi pe afara sa incepi sa cunosti prieteni noi, sa iesi in oras, sa faci o petrecere in pijamale sau ceva de genu. Poti sa te duci la piscina ca si asa e vara sau la strand, sa iesi la un suc o prajitura. sau pur si simplu sa sari coardalaughing sau ceva, ori poti sa te apuci de un sport cum ar fi karatebig grin eu fac karatelaughing cool smug sau iti faci un iubit si petreci o vara fierbinte alaturi de el:devil) ai ce face daca te gandesti bine. deja m-am plictisit de scris"laughing succeslaughing paaawave

| anonimm_5776 a răspuns:

Pai du-te la mare joaca coarda:-p :-d joaca elastecul sti ce am facut eu o data mim facut propria revista pai cum m-am uitat in articole si am vazut imbracaminte am decupato si am pus-o pe o foaie mare dupa am gasit cu selena gomez cu multe vede costum de baie si toto aia am lipit paginile asta sper sa ajute sa te tina ocupata fundita:-p