| Master50 a întrebat:

Sall.Am 2 iduri dar vreau sa mai imi fac unul si trebuie sa completez 2 tabele dar ma duc si completez celelalte cu numele etc.si dupa imi tot apare sa scriu idul si parola si le scriu pe cela care le-am folosit la completarea celorlalte tabele si nu merge ce sa fac? funda mare super mare.

3 răspunsuri:
| flor_4630 a răspuns:

Cand iti faci un id nou iti trebuie un nume de id si o parola.scrie un id care ti-ar placea si iti poti pastra parola pentru a nu o uita.

| aLe_9530 a răspuns:

Poate te referei unde scrii emailu nu merge?

| aLe_9530 a răspuns:

Sau na daca vrei da add la id eu_al3xandra27 si iti explic mai binebig grin