| malina1922 a întrebat:

Sall. Am dus un telefon la reparatii pentru a-mi schimba meniul in limba romana si am uitat sa copiez nr din telefon pe cartela. mi se sterg nr din telefon?

12 răspunsuri:
| Brunetica a răspuns:

Nu cred! numa daca nu il reseteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| DonPablo_6423 a răspuns:

Nu ai sa ramai cu ele deoarece este doar un add'on nu o resoftare care ar sterge tot din memoria telefonului! (depinde daca este smarphone sau nu, adica daca are sistem de operare sau este digital/ ex: telefoane mai vechi )

| DoamnaGărgă a răspuns:

Tu nu stiai sa schimbi sau c? daca aveai la obtiuni nu ti`i se sterge nici un nr happy, dar daca nu aveai la optiuni, din pacate ti`i se sterg.

| andrei_1755 a răspuns:

Nu
doar daca nu ti le sterge ala

| Patriciiia a răspuns:

Nu. nu ti se sterg. funda? :*

| Hikari a răspuns:

Cred ca da. Na adica iti schimba doar limba nu cred ca iti afecteaza si alte chestii din telefonul tau. Sper ca ti-am fost de ajutor!^.^

| aalyn21 a răspuns:

Pentru a schimba limba cel mai probabil o sa ti rescrie softul...si da,o sa iei telefonul ca nou,adica fara nr de tel, imagini, video etc...

| Anonimusss a răspuns:

Nu cred.nu cred ca are legatura meniul cu agenda

| Mariana_6722 a răspuns:

Poi nu ti se sterg ca si eu am dus si nu mi s-a sters depinde acum de cum til face si cine til face

| Marius0189 a răspuns:

Daca il vor resofta (ceea ce cred ca o sa se si intample), da se vor sterge toate datele (inclusiv numerele de telefon).
Stima!

| malina1922 explică:

Mi se sterg Numerele de telefon nu Numarul happy