| thisissolawl a întrebat:

Sall, am o intrebare : La messenger imi pot schimba numele, adica am scris la nume Devil Angel dar vreau sa il schimb in Andrada Ioana, se poate?

Răspuns Câştigător
| Seth_1218 a răspuns:

Da. Dai messenger-> my contact details-> si scrii ce nume vrei la first si last dupa care save & close. si gata

3 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Da, se poate, apesi click dreapta pe numele tau, dai contact details si schimbi acolobig grin

| TJohannaB a răspuns:

Da, se poate si foarte usor apesi sus unde scrie Messenger si apoi dai la My Contact Details.
Sper sa te ajute!
Pa!

| Nimeni_2549 a răspuns:

Da, Vezi sus la sectiunea "Messenger" iar apoi "My Contact Details"
Byee