| tauretee a întrebat:

Sall am o problema la jocul lost planet 2 nu mi se salveaza misiunile de din ce cauza si e luat de la magazin nu e de pe net

5 răspunsuri:
| rRAzvANn a răspuns:

Tiai facut contul live?

| tauretee explică:

Nu

| tauretee explică:

Imi cere un key si nu-l gasesc pe sit

| dany_7639 a răspuns:

Asa e jocul l-am jucat si eu si cand m-am trezit l-am luat de la inceput asa de tare m-am enervat cauta alt joc.Mult succes

| VXX a răspuns:

Salut,pai am avut si eu problema asta nu stiu de ce dar la primul capitol si cred ca mai este unul dar nu mai stiu care trebuie sa il termini fara sa iesi din joc