| 123456 a întrebat:

Sall... am si eu o intrebare. Am laptop si aveam bluetooth pe el. insa acum nul mai gasesc in pc... vreau sa stiu si eu unde il pot gasi in pc si cum sal activez. cand am incercat mai demult imi cerea acea keye pentru bluetooth. chiar imi trebuie keya aia? uni zic ca nu, ca merge si fara. dau funda pentru cel mai bun rasp

2 răspunsuri:
| EuAli a răspuns:

Cauta prin manualul de utilizare sau prin hartiile care au venit alaturi de laptop.Sigur vei gasi acea cheie de la bluetooth. Daca nu, n-am ce-ti face.Macar,la instalare, ai incercat sa-i dai "next" fara sa introduci cheia?

| esk9 a răspuns:

Foloseste search