| bossul72 a întrebat:

Sall. Am si eu o intrebare de mult timp ma chinui sa descarc gta mamaia dar nu reusesc ma puteti ajuta? dau funda pentru cel ma bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Gabiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Vezi pe onlyus, si eu de acum 4 saptamani tot cautam GTA...si am intrat si l-am descarcat
Merge superbatting eyelashes

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici si descarca! ai si instructiuni de lansare joc acolo.
http://file-games.com/load/gta_vice_city_mamaia_vice_mod/7-1-0-177 Clik pe ''download now'' si apoi in fereastra nou deschisa clik download. Bafta!