| GoguStrigoi a întrebat:

Sall! Am si eu o problema mai veche cu e-mailul de la Yahoo Messenger... Pornesc messu nici o problema dar cand dau pe mail imi da eroare la fel si cand vreau sa-mi fac un id nou tot acceasi eroare! Ajutati-ma! Funda si Vot!

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Nu-ti da eroare e-mailul, ci browserul. Incearca sa instalezi Google Chrome si seteaza-l ca browser implicit, apoi incearca sa-ti citesti mail-urile si vei vedea ca poti face asta fara probleme. happy

4 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Browserul este de vina...instaleazaa alt browser...si dupa aia instaleaza din nou mess-ul.asa o sa mearga sogur funda?

| Wolfenstein a răspuns:

! Pai ai putea sa schimbi morotul de cautare! De la el e! Si mie mi-a facut aceeasi faza! Schimbal! Adica dezinstaleaa ce aai u ( Internet Explore ) Safari e. t. c! Apoi instaleazal iar! Daca nu a mers instaleaza Opera e tot un motor de cautare doar ca e mai bun! Incearca! Cu Placere!

| Alexandra_5259 a răspuns:

Pai inseamna ca ti-a expirat certificatul de nu mai siu eu cum ca si eu am aceeas problema mai ales daca folosesti Motzila sau Explorer.

| trinitty a răspuns:

Si eu patest acelasi lucru.Nu stiu din ce cauza, dar te pot ajuta! Intra pe www. yahoo messenger online.ro sau. com (nu mai stiu sigur) si scrie parola si id-ul.Iti apare la fel ca la cel obisnuit. Sper sa reusesti! Daca nu merge intra pe yahoo mail sing in si incearca sa ma contactezi pe andreea_regina@yahoo.com poate gasim o solutie.Succes!