| Graftzoor a întrebat:

Sall. Care este cel mai enervant lucru?happy

Răspuns Câştigător
| Alecsaandrra a răspuns:

Pentru mine.sa aud niste vorbe care nu's adevarate. si toata lumea le crede din cauza lu una care mananca ****. oh go on

16 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Atunci cand o fata spune replica :"Ramanem doar prieteni". laughing

| Parker a răspuns:

Cel mai enervant lucru este atunci cand esti cumva marginalizat, exact cum zicea Al3xaaa, cand cineva mananca materie maronie iar ceilalti toti sar cu gura ca e adevarat si tu ramai singur sa ii infrunti, chit ca adevarut este de partea ta 100%.Dar nah, asta se intampla in majoritatea discutiilor in contradictoriu

| ioana1704 a răspuns:

Sa fii deranjat cand lucrezi ceva si esti concentrat acolo

| Doloresidk a răspuns:

Ptr mine, cel mai enervant lucru este atunci cand cineva te ingana.

| BOOBZen a răspuns:

Cand imi faci temele in ultimul moment,cum ar fi sa citesc la istorie, stau si eu la mine la birou si invat ce am de invatat, si striga mama,"Cristiana, sa-ti inveti la istorie"fix atunci cand citesc se trezeste sa strige ca sa citesc, asta ma enerveaza

| Gufiii a răspuns:

Sa arunc un bilet de lotto pe care am pus niste numere si sa pun altul si apoi sa aud la televizor ca numerele de pe primul bilet erau bune toatex(

| AndreiP98 a răspuns:

Profa de mate

| Iσαηα a răspuns:

Eu cred ca [pentru mine] cel mai enervant lucru si stresant in acelasi timp este privirea unei fete cand se saruta cu fostul meu iubit. Ma enerveaza atat de tare incat imi vine sa ma ingrop pe loc. Am incercat s-o evit atunci cand sesaruta cu el dar nu pot!straight facestraight face!

Răspuns utilizator avertizat
| AngieT a răspuns:

Prostia. scurt si la obiect

| Ilinca a răspuns:

Fara doar si poate, prostia omeneasca este de departe cel mai enervant lucru.
Ah, si sa nu uit...mai este un lucru care ma enerveaza la culme : oamenii care nu scriu sau nu vorbesc corect in limba lor natala x-( (desi au scoala necesara pentru asta).

| annna a răspuns:

Cand cineva barfestewinking

| terts a răspuns:

Reclamele care apar pop-up in videouri, ca de exemplu asta de la oriflame de pe sitehee hee

| Radaaa a răspuns:

P*****e astea care se cred model cu botu`ala de jigodie ordinara si cu curu`la vedere angry e suuper enervant pe facebook numai din astea vezi laughing

| RalucutzaX a răspuns:

Eu cred ca cel mai enervant lucru este sa iti placa de cineva iar el sa fie cu cea mai buna prietena a ta dar nu ii spui ei pentru ca vezi ca sunt fericti impreuna

| Dianuta27 a răspuns:

Sall.Cel mai enervant e cand iti spune un baiat ca iti sta urat parul...pe mine ma enerveaza la culme