| MissIndependent a întrebat:

Sall! ce program stiti pe care sa pot modifica poze? adica sa schimb culoarea parului sau a buzelor...pls dau funda!

Răspuns Câştigător
| maria4567 a răspuns:

Pai incearca photo instrument este in primul rand foarte distractiv si amuzant te poti folosi de el incearca:

4 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Photoshop.

| Aoki a răspuns:

Daca te descurci cu photoshop cs5 foarte bine. Daca nu exista o varianta mult mai buna si usoara pe care o poate folosii toata lumea. Intra pe www.taaz.com si selecteaza virtual makeover. Iti trebuie un cont pe care il faci in maxim 1 minut.Dai upload pozei pe care vrei s-o modifici si urmezi instructiunile apoi faci modificarile dorite.Iti poti modifica culoarea buzelor,ochilor, parului, aplica machiaje si cam tot tacamul. :D Bafta!