| obeliks a întrebat:

Sall cine este din tl si stie un magazin cu ochelari 3d sau reviste cu ochelari 3d?

3 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Revista cu ochelari 3d era la un momendat prosport gazeta sporturilor si bravo.Acum nu stiu daca mai este acea oferta poti intreba la chiosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

vezi aici http://www.3dlive.ro/

| Izabella59 a răspuns:

Pai stiu o revista cu ochelari 3d la orice chiosc de ziare acolo sa intrebi de ok 3d de exemplu "Univesul meu". si daca vrei ochelari 3d sa te duci la cinematograf la un film 3d!