| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,dau funda celui care imi traduce astabig grin Two iPhones walk into a bar...I forget the rest laughingrolling on the floor.Dau funda celei mai bune traduceri, am luat bancu de la siri dupa iphone 4s de la Orange si nu stiu ce inseamna

9 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

"Doua iPhone merg intr-un bar...Am uitat restul"

Răspuns utilizator avertizat
| XDeiutzaX a răspuns:

Two iphones walk into a bar...i forghet the rest:2 iphonuri vorbesc intr-un bar...am uitat restullaughing)))-rolling on the floor

| TiaFCRB a răspuns:

Două iPhon-uri merg pe jos într-un bar... am uitat restul

| HighParadox a răspuns:

"Doua iPhone-uri merg intr-un bar...Am uitat restul."

| ThinkPink_8731 a răspuns:

2 iPhoneuri merg intr-un bar...am uitat restul.
nu inteleg ce e asa amuzant in bancul asta rolling on the floor)))))))))

| MyruuxD a răspuns:

Doua iPhone'uri intr'un bar. Am uitat restul

| Metadox a răspuns:

Două iPhone mers pe jos într-un bar... am uitat restul

Răspuns utilizator avertizat