| Kokolina a întrebat:

Sallhappy...Era o emisiune pe prima tv parca la care erau invitate niste vedete si trebuia sa ia fosrma unui zid si sa treaba cu bine ca altfel cadeau in apa.Si era pe echipehee hee. DAca puteti spuneti-mi si mie cum se numea emisiunea va rogbig grin

Răspuns Câştigător
| kynleiii a răspuns:

Se numea Vedete in figuri
funda?>

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Vedete in figuri

| MisterKat a răspuns:

Vedete-n figuri se numea. Ghici ce... intr-o emisiune a fost invitata celebra "vedeta" Nikita, deci iti dai seama ce emisiune era...

| SEBYSKATE1 a răspuns:

Vedete-n figuri. sper ca te-am ajutat

| Adetomi27 a răspuns:

Da, se chema Vedete in Figuri. Urmaream fiecare editie.Prea trae.MAi ales cand cadeau in apa

| maryse_9270 a răspuns:

Vedete-n figuri
Funda? te implor...

| NevăstuicăxD a răspuns:

Emisiunea se numea ''Vedete-n figuri''winking