| Daviiiiiid a întrebat:

SALL...este un baiat la noi in scoala care e cam. gay laughing. cum i-as putea spune ca mie nu imi plac baietii si imi place chiar de sora lui. cred ca s-ar simti prost. p. s stiu ca e gay deoarece eram odata la scoala si se facea ca aveam sport si tot se punea langa mine si vroia sa ma prinda de fund. funda! dar va rog spune-ti ce s-ai spun dar sa nu il ranbeasca sad

Răspuns Câştigător
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Hmmm cel mai bine ar fi sa-i zici frumos ca tii la el ca la un coleg, ca e dragut, doar ca tu nu ai aceleasi ''preocupari'' ca el, fara sa se supere si ii explici frumos ca ti se pare draguta sora lui si ca ai vrea sa o cunosti, dar sa il intrebi si daca nu se supara, sau daca nu te duci direct la sora lui si tebagi in vora cu ea si ii dai de gandit ca o placi, e viata ta si poti alege pe cine vrei, doar nu poate fratele ei sa iti interzica sa fii cu sora lui, nu are de ce sa se amestece aiurea.
Multi pupicei si bafta, lasa ca nu o sa se supere. kiss kiss

5 răspunsuri:
| spinkypole a răspuns:

Pai eu zic sa discuti cu el despre astahappyte poate prinde in gluma de fund, si sa intelegi gresit!

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Pai poti sa-i spui usorel nu imi plac baieti si apoi poti sa vb ca sora lui

| nobodyknowsme a răspuns:

Dmne prima data am crezut ca esti fta si esti lesbilaughing reveniind spune-i pur si simplu ca placi fete nu baiatiwinking

| Satisfaction a răspuns:

De unde stii tu ca la sorasa nu-i plac fetele? Pai nu stiu pune-te cu doi trei baieti pe langa un grup de fete, el sa te vada cum te dai la o fata si atunci o sa vada ca iti plac fetele nu baietii. clar nu?

| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Sa-i spui ca-ti plac fetele!winking Da esti sigur ca e gay?laughing ca poate a facut si el o gluma proasta...mai intai vezi daca intr-adevar e gaywinkingapoi ii spui ca-ti plac fetele iar apoi incerci sa te apropii de sora lui.happy Succes! Pa-pa:*