| balintsebastian a întrebat:

Sall...La sims 2 nu exista un expansion pack care sa il lase pe sims-ul meu sa mearga unde vrea el (in parc, la vecini, la mol etc.)? FUNDA+VOT!

Răspuns Câştigător
| Raluca1724 a răspuns:

Ba da, este chiar în jocul original. Apeşi pe telefon şi dai la opţiuni şi alegi Call Taxi şi apoi cînd soseşte alegi destinaţia. Dar mai sunt cîteva expansiuni, care includ oraşe, obiecte, case noi, animale, anotimpuri şi dacă ai Nightlife îţi poţi cumpăra maşină. Dacă ai Bon Voyage poţi pleca în vacanţă la mare. Mai multe detalii ai aici: http://ro.wikipedia.org/wiki/The_Sims_2

1 răspuns:
| Sorin_8158 a răspuns:

Nu este doar la sims 3 poti merge unde vrei cu masina, bicicleta pe jos la vecini pe plaja la strand la mare etc.e super Funda?!happy