| naoko a întrebat:

Sall lume, care are mess(toata lumea)cum scriu sa fie groase literele si sa fie albastru, plss, dau funda

Răspuns Câştigător
| Biuka a răspuns:

Aoleoo happy
Deasupra pozei cu tine(aia de sus) Apesi pe "messenger"
Apoi dai in jos pe "preferences" -> Alegi din lista din dreapta unde scrie "appearance" ->Dai pe primul unde scrie "change fonts & colors." De acolo iti alegi stilul de scris si culoarea happy
Sper ca te-am ajutathee hee

1 răspuns:
| 军超好听海 a răspuns:

straight facestraight face Intrii acolo la preferences, la appereance, dai la change fonts & colours, alege-ti acolo din meniu(font) ce-ti place tie si bifeaza putin mai in dreapta 'Bold' la font style. size e marimea, acolo mai jos ai font colour, acolo alegi culoarea, funda plz