| Zozolika a întrebat:

Sall, pe howrse, cum poti sa scoti un cal de la centrul de echitatie?

Răspuns Câştigător
| Deeateo a răspuns:

Trebuie sa astepti sa expire contractul si depinde de cate zile il ai! Funda plssss

3 răspunsuri:
| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

Nu se poate.Trebuie să aștetpți.Secțiunea ajutor iți este la dispoziție.

| 13524 a răspuns:

Nu poti, trebuie sa astepti pana se termina timpul : 3 zile, 1 saptamana sau mai mult, depinde

| Marina5 a răspuns:

Nu poti trebuie sa astepti sa se termine timpul de 3 zile(doar daca nu l-ai prelungit)