| RoxanaCher a întrebat:

Sall! Stie cineva daca Nick Jonas mai este cu Selena Gomez sau daca mai are vreo relatie cu cineva? Va rog frumos raspundeti cu bun simt! Daca nu va place Jonas Brothers, numai raspundeteti, sau daca raspundeti, faceti-o cu bun simt!

10 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

Din cate stiu eu nu mai sunt.Insa am citit azi intr-o revista ca Joe este cu Demi Lovato smug

| hamsterx a răspuns:

Http://bravonet.ro/......nt-page-2/ si despre nick iti zic sigur e solo de mult;;)

| thegreatgatsby a răspuns:

Lol, de fapt, Nick si Selena nu au niciodata impreuna. Si nu are acu nicio relatie ...sau poate are dar o tine secretwinking

| costyn162 a răspuns:

Din cate am citit si eu Nick Jonas si Joe Jonas sunt solo singurul la casa lui fiind Kevin. Cu Demi Lovato nu se pune problema sa mai fie dupa parerea mea iar cu Selena repet, nu stiu nimic.

| Bubble a răspuns:

Numai sunt de mult timp imprena.Nick e singur, selena la fel

| oky a răspuns:

De ce vrei sa stii? cumva vrei sa te combini cu el?/hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu mai sunt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca Nick Jonas este cu Miley Cyrus. Dar poate e cu Selena Gomez.

| dyenutza01 a răspuns:

De fapt, selena este cu taylor lautner!big grin

| UkUk_Larisuk_1992 a răspuns:

Nick Jonas nu mai este intr-o relatie cu nimeni, iar cat despre Selena...ea este cu Justin Biber!