| Ada_3811 a întrebat:

Sall. Stiti jocul wozworld? Cine se joaca va rog imi spuneti si mie cum sa fac mai multi wooz. Stiu ca prin a vinde lucruri, dar altceva. Stiu ca si prin a fo Viv se castiga dar nu pot sa ma fac. Deci daca stiti va rog sa imi spuneti. Dau fundita. happy. Numele meu de pe woozworld este belaryn. big grin

3 răspunsuri:
| lol23 a răspuns:

Vezi ca este o roata care iti da obiecte... mai multe lucruri eu am castigat 5000 wooz dar i-am cheltuit happy ma cheama ANNAXD11 team bagat la prieteni happy dka vrei

| sorin579 a răspuns:

Trebuie sa ii cumperi.

| Deiutza_4151 a răspuns:

Eu joc Woozworld si numele meu este MelysaPysy si dupa 100 de zile de joc primesti 100 wooz si o luna de benificiu VIP bafta si pupici...