| claudiu123 a întrebat:

Sall stiti si voi desenul tom si jerry nu laughing? ok dar ma intrebam unde sa vad cartoon network cinema : tom si jerry - blast off the mars ( misiune pe marte ) vreau sa il vad big grin dati-mi un link sa'l vad sau sa'l downloadez

1 răspuns:
| RaluKkkk a răspuns:

Http://www.filmeonlinegratissubtitrate.ro/ si am sa-ti fac o recomandare filmul The Last Song daca vrei sa plangi un pic atunci asta e filmul potrivit.la inceput na-i spune ca e un film de drama dar pe parcurs crede-ma ca o sa plangi.si uite un sfat daca o sa te uiti sa stii ca in primele secvante nu o sa fie tradus asteapta 2 minute si o sa vezi ca apare si subtitrarea