| abstract3D a întrebat:

Aceasta este o intrebare pentru cei cu counter strike si nu numai vreau si eu un plugin daca un jucator din echipa t da cu flash sa nu orbeasca cooechipieri doar pe cei din echipa adeversa. Dau Fundawinking

1 răspuns:
| RedDrag0n a răspuns:

Sall. pai daca cooechiperul tau e prost si-ti daa in fata, asta este. Flash nu poate fii oprit doar daca te ascunzi in spatele unei lazi. ma rog a unui obiect. dar daca e in spatele tau flash de orbeste. incearca sa fugi de flashuri. nu o sa dureze mult whistling