| anonim_4396 a întrebat:

SAll TPU! Am cont pe FACEBOOK si de azi dimineata mi-a aparut pe profil "cronologia"....si nu mai pot sa revin la "Clasic",,, cum as putea sa fie inapoi ca si primadata?

Răspuns Câştigător
| JustLikeMe a răspuns:

Am avut si eu TimeLine si mi l'am scos. Trebuie sa iti instalezi extensia de pe site-ul asta http://www.timelineremove.com/ si sa le dai Like pe pagina de Facebook, apoi o sa iti apara sus in bara un"t" intr-o casuta albastra tu trebuie sa dai click pe el si dupa aceea pe "status TimeLine Remove " cand iti apare un semn verde e scoasa si daca vrei poti sa o bagi inapoi. Daca nu esti lamurit ai detalii pe site :)

| mennenspeed a răspuns (pentru JustLikeMe):

Nu inteleg..am downloadat aplicatia..si nu merge...nu apare T

| mennenspeed a răspuns (pentru JustLikeMe):

Merge

4 răspunsuri:
| guritadulce7865 a răspuns:

Http://www.timelineremove.com/
iti alegi un browser pe care il folosesti iar pe el ti sa va instala un program care iti va sterge timeline-ul..Il poti activa si dezactiva de cate ori vrei tu! Mie mi-a mers... Sper ca te-am putut ajuta:D

| WeAreYoung a răspuns:

Nu are sens sa te chinui. De pe data de 11 aprilie vom avea toti "timeline" sau cum zici tu "cronologia"