| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. Metin2yoneis are virusi?(eu am windos 7 si calculator cu plasma Acer) Deci are ceva daca instalez metin2yoneis?

4 răspunsuri:
| MatiesIonut152212 a răspuns:

Nu, (legal ar fi): Inainte ca un joc sa fie postat pe net, este devirusat. Deci nu are virusihappy Bafta

| AlexandruDenis1999 a răspuns:

Eu am windows 7 si l-am luat de ogramada de ori si prietenul meu si l-a luat si avea plasma Samsung si nu era virusat deloc.

| Stel1sTu a răspuns:

Nup decat unele au de ex Dark are Mage are Asta este bun happy

| Andree912 a răspuns:

Pai. sa-ti spun mai clar eu am windows xp si plasma Samsung si sincer sa zic mi-a virusat tot calculatorul cand l-am luat