| titigreaca85 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fani Naruto

Naruto VS Sasuke cine castiga argumentati

Funda si vot la celalante raspunsuri

Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Normal ca naruto... daca ar fi fost sasuke mai bun serialul avea numele lui...

3 răspunsuri:
| Pintilie_Marius_1994 a răspuns:

Sunt la egal,
daca ai citi Manga ai vedea ca amandoi fac echipa pentru al bate pe Obito [ Tobi]
deci. nu se mai bat intre ei in anime straight face

| titigreaca85 explică (pentru Pintilie_Marius_1994):

Nu are cum sa fie la egall daca erau la egal de ce se chema anime-ul Naruto? recunosc daca Naruto nu avea modul kyubby erau la egal dar daca intra in mode kyuubi nu are sanse Sasuke!

| titigreaca85 explică (pentru Pintilie_Marius_1994):

Da si mie id tau de mess sa mai imi povestesti si mie ce se intampla in naruto ca eu nu citesc manga daca imi dai id si imi explici fac multe intrebari si iti dau funda la toate