| Anonim_2871 a întrebat:

As vrea sa fac si eu un PHPBB si nu stiu cum cine ma ajuta plase
FUNDA

1 răspuns:
| cosmin1211 a răspuns:

Http://www.extreamcs.com/.......html.Insa iti sugerez sa nu faci asta, dupa numele tau imi dau seama ca nu ai prea multa inspiratie si probabil vrei sa faci ceva gen "Site-ul meu", "Diverse, videouri haioase" si alte panarame. Ori asta ori "Forum cs", "tutoriale cs luate de pe alte siteuri, pluginuri luate de pe alte siteuri..." sau "povesti de groaza","povesti de groaza de pe alte siteuri,..."