| reginanoptii a întrebat:

.. auziti nu puteti sa imi dati si mie niste status de iarna, de Craciun dar sa fie altele nu tot acelea care le-ati dat celorlalti. Cel care m-a ascultat are fundita:d... Deci, niste status mai noi pe care nu le-am mai vazut pe alt profil.

Răspuns Câştigător
| geoox550 a răspuns:

Du-te pasare in zbor la mine in dormitor si vezi daca mi-a adus iubitu’ martisor laughing

Mosule pe e`mail pari cam indiscret vrei sa afli despre mine tot ce e secret
If a big fat man creeps into your bedroom one night and stuff's you into a bag, Then don't worry 'cause I told Santa I want you for Christmas.

Aho, aho, prieten bun...
Care stai pe mess acum...
I-a opreste-te din scris...
Si-asculta ce-am de zis...
Chiar de esti cu DND...
BE RIGHT BACK sau BRB...
Sper sa nu imi dai ignore...
Ca iti spun un plugusor...
N-am intrat sa te stresez...
Am intrat sa iti urez...
La Multi Ani si fericire...
Liste de id-uri pline!
Sarbatori fericitee!

Va informez că incepand de maine sunt dispus sa va primesc cadourile de Craciun. In felul acesta sper sa poata fi evitata aglomeratia din preajma sarbatorilor si statul la coada pentru a mi le inmana! Multumesc pentru intelegere.

Mosh Craciun, fii mai bun, fii adevarat...(daca nu vei fi impuscat)!

Meri-n crishma!

astazi e ziua mea zi frumoasa ca mine... o sa-mi trimit ghiocei si multe beri laughing

De Craciun fii mai bun... dar eu tot rea raman

sarbatori flescaite!

Undeva acolo departe unde e frig si zapada multa Mos Craciun exista!

a venit craciunul
a venit, copii.
este plin cu daruri
si cu bucurii.
a venit cu fete
pentru baietei
si cu pansamente pentru vanatai
cu multe pastilute
pentru cei gripati
cu vreo doua palme
pentru retardati!

spune-i anului ce vine sa-ti aduca numai bine si mai spune-i sa-ti dea tot ce vrea inima ta, sanatate, fericire si la multi bani, la anul si la multi ani!

anul nou sa va aduca un strop de fericire, un strop de iubire, un strop de noroc si daca se poate toate la un loc. la multi ani

plecata pana la Mos Craciun... avem niste afaceri de rezolvatbig grin

Ai grija sa nu calci pe cioburile de la sampanie ca te spargi in figuri laughing!

Sculati gazed nu dormiti. vremea e friguroasa cu polei in zonele de munte rolling on the floor

funda?:*:*:*

3 răspunsuri:
| deeutzy a răspuns:

Va informez că incepand de maine sunt dispus sa va primesc cadourile de Craciun. In felul acesta sper sa poata fi evitata aglomeratia din preajma sarbatorilor si statul la coada pentru a mi le inmana! Multumesc pentru intelegere.

Mosh Craciun, fii mai bun, fii adevarat...(daca nu vei fi impuscat)!

De Craciun fii mai bun... dar eu tot rea raman

spune-i anului ce vine sa-ti aduca numai bine si mai spune-i sa-ti dea tot ce vrea inima ta, sanatate, fericire si la multi bani, la anul si la multi ani!

anul nou sa va aduca un strop de fericire, un strop de iubire, un strop de noroc si daca se poate toate la un loc. la multi ani

plecata pana la Mos Craciun... avem niste afaceri de rezolvatbig grin

Craciunul ese perioada in care copii ii spun lui Mos Craciun ce isi doresc, iar parintii platesc pentru asta.Deficitul apare atunci cand adultii ii cer guvernului ce isi doresc, iar copii lor platesc pentru asta.

| Roberta00 a răspuns:

De craciun fi mai bun fi adevarat spunde da spune nu pe mes cu mine acum!
Alooo! Alooo! Mosule mosule! Esti foarte foarte misto mistoo si vreau sa-mi aduci multe multe cadouri cadouri.