| Attack619 a întrebat:

Care dintre voi descarca jocuri pentru tel de pe wapcorn.com? Ce jocuri imi recomandati? Mie unul mi-a placut gravity runner dar m-am cam plictisit. Dau FUNDA la cel mai bun joc happy

1 răspuns:
| mada1414 a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat sa iei aplicatii si jocuri de acolo. Daca ai sistem de operare android poti sa descarci aplicatii si jocuri din market sau poti sa downloadezi jocul de pe net scriind pe un motor de cautare, de exemplu angry birds for android sau.apk sau daca ai sistem de operare simbyan atunci iei din ovi sau tastezi pe net...jocurile mele preferate sunt angry birds(mai ales rio), fruit ninja si asphalt 5... sper ca raspunsul meu iti este de foloshappy