| smekerul43 a întrebat:

Care poate sa imi spuna si mie niste jocuri dar sa fie frumoase gen : Supremme commander 2. warcraft. dar vreau sa fie de preferabil single player

4 răspunsuri:
| ady98 a răspuns:

Two Worlds, Dragon age 2, Darksiders(recomand 100%), Torchlight, Torchlight 2 (cand va aparea)

| ady98 a răspuns:

Warhammer 40k Dawn of War 2, Black and White 2, The Lord of the Ring the Battle for Middle Earth, Cossacks 2

| StefaNnNNN99N a răspuns:

Age of empires 3, red alert 2 si 3, starcraft 1 si 2, empire earth 1 2 sau 3... Funda?

| smekerul43 explică:

Eu vreau cv gen strategie... intelegi? cu armate cu din astea.