| AnDrEy55 a întrebat:

Ce windows credeti ca este mai bun? Windows XP, vista, 7 sau care. Dau funda.

Răspuns Câştigător
| PrunaPătrată a răspuns:

Windows 7 e cel mai bun clar. Pentru ca unele chestii ( programe, jocuri etc.) merg mult mai bine, eu iti recomand windows 7. Baftawinking si daca vrei dai si funda nu ma intereseaza tongue

23 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Xp rulllllllzzzzzzz

| Bogdanux a răspuns:

Depinde de configuratia PC-ului tau.Dar comparand, W7 e mai bun.

| ROB3RT89 a răspuns:

Pai windows xp e cam demodat si suporta doar dx9, windows vista e mai stralucit dar crapa repede cand instalezi multe aplicati! Windos 7 este mult mai diferit, doar viteza de instalare a aplicatilor te lasa masca.Si pentru gameri este mai bun windows 7! Ar mai fi multe de spus, dar cel mai bine te convingi singur.

| krysstal a răspuns:

Cel mai bun este windpws 7rolling on the floor, cand a aparut prima data o fost plin de erori, un sp3 este cel mai recomandat...in ciuda opiniilor ca win7 este cel mai nou si cel mai bun...laughing

| JiHyun a răspuns:

Seven

| TerosistJocker a răspuns:

Windows 7 e cel mai bun pana cum! prin simplu fapt ca multe programe joci sau altele car apar maerg mult mai bine soau doar pe Windows7

| DeidaraXR1 a răspuns:

Pai depinde. daca vrei 7 iti trebuie multa memorie pe partitia in care vrei sa instalezi. xp este la fel dar consuma mi putina memorie. vista este la fel ca 7 dar la jocuri consuma mai mult RAM. eu recomand xp.

| geo675 a răspuns:

Cel mai bun e windows 7 ultimate dar ca sa il utilizezi la maxim, iti trebuie un pc bun si iti recomand sa nu incerci vista ca e cel mai prost windows desi e mai nou ca xp si in plus daca ai windows 7, nu mai ai nevoie de cd-urile de instalare a placii video si placii de baza, le poti da foc

| itsirc3 a răspuns:

Xp

| livefast a răspuns:

7 clar.

| Annä_Anné_1997 a răspuns:

Cel mai bun este 7

| TheDarkVampire a răspuns:

7 sau vista pentru ca ele au aparut mai recent. Xp-ul este mai vechi

| Cairo a răspuns:

Xp

| Lluuminitaa a răspuns:

7. eu il am si merge foarte bine, am auzit si multa lume care il vrea si il mai avem instalat si in sala de info la liceu. deci eu zic 7 happy

| aly798 a răspuns:

Xp clar.

| D0ru a răspuns:

Depinde pentru ce il folosesti windows xp daca il bagi e mai bun pentru ca la jocuri are mai putine cerinte si poti juca jocuri mai calumea dar daca bagi vista sau 7 va avea cerinte mai mari si nu iti vor merge multe jocuri deci eu aleg Windows xp sp3 asta e cel mai bun... acum daca il vrei doar pentru fisiere si muzica chestii din astea poti sa bagi si vista sau windows 7...
Eu zic sa alegi Windows xp sp 3 e mult mai bun si mai usor de umblat pe el...

| roxanadx a răspuns:

7 il am si euwinking

| AjMER a răspuns:

Pe windows xp iti merg toate jocurile dar pe windows 7 nu o sa-ti mearga toate jocurile, de ex mie pe wind 7 nu imi merge cs

| davidbogdan a răspuns:

7 logic

| silviutzzz391 a răspuns:

Eu folosesc 7 pe laptop si se comporta bine deci nu am surprize de la el.Nici daca ma Joc Counter-Strike nu face nici-o fita, recomand Windows 7!

| MihaelaMella a răspuns:

Eu tot spun ca Windows 7 e cel mai bun la mine este 7 (pliz funda)

| gtg290 a răspuns:

Windows XP, daca vreti sa te joci Counter-Strike pe 7, s-ar putea sa ai o surpriza, si oricum nu toate programele care sunt pe XP le gasesti si pe 7

| Aluizei_Ileana_1992 a răspuns:

Care Dacie e mai buna: 1100, 1300 sau Logan? Deci raspunde-ti singur.