| catalinmessi55 a întrebat:

Cum imi pot convinge parintii sa imi ia psp? Mereu insista ca am pc si mai multe! am facut si un targ spal vasel 2 luni sau mai mult degeaba! Help plzz!

4 răspunsuri:
| cargodrive a răspuns:

Nu merge ca in desene.Eu am vrut sa le spal 1 an si tot nu or vrut sami ia ps2 deci soarta.Dar eu te sfatuiesc sa inevti bine faci o facultate buna iti iei un serviciu bun si ai salariu bun si iti iei ce vr tu de pe el.O zi cu zambet sa ai

| robert123 a răspuns:

Speli vasele 2 luni?laughing fake pentru psp eu am intrat la un liceu bunwinking

| catalinmessi55 explică:

Sa ma distrez in vacanta