| EvangelineDS a întrebat:

cum imi pot crea propriul site?

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mai bine iti faci un blog love struck

| Leandro a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site sau Blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, ai gratuit hosting, spatiu, trafic nelimitat, adresa tip nume.ucoz.ro si o interfata in limba romana!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| Nastia a răspuns:

Intri pe www.wix.com si il faci acolo, e mai usor de facut.sau incerci sa transformi un template gata facut in dreamweaver.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Adica vrei sa spui un blog. Deci, intri pe www.blogspot.com, iti faci cont, bagi numarul tau de telefon [sfat: alege optiunea trimitere prin mesaj, pentru ca daca o sa-ti trimita codul prin apel ai sa-l uiti], bagi codul, alegi sablonul si gata. Ai un blog.

| Scorpions13 a răspuns:

Da iti poti creea propriul site cu host gratuit sau poti sa iti cumperi domeniu. uite un site care iti ofera host gratuit ucoz.com, spor la sitewinking si apropo iti trebuiesc si niste cunostinte in html, scripturi, etc