| balintsebastian a întrebat:

Cum pot sa fac la star wars battlefront 2 sa aleg doar jedi nu si oameni cu arme?(ex:http://www.youtube.com/watch?v=VfhHudzKSSY)

Răspuns Câştigător
| Decebalul a răspuns:

Ca sa poti sa joci cu jedi trebuii sa ii castigi(ca sai castigi urmeaza urmatoarele sfaturi)
1:intra in joc si dai la instant action
2:alegeti fiecare harta si joca pe ele pana ce le castigi pe toate
3; cand termini dai la options i vezi cat ai,, ratio"(scrie pe undeva pe acolo )
apoi daca ai ratio peste 1.000 inseamna ca ai castigat toti gedaii
eiiiiii sper ca ai inteles i ca te-am ajutat si sa stii ca eu asa am facut si a functionat

4 răspunsuri:
| Decebalul a răspuns:

Daca stii tu alt mod zimil si mie va rog sebastian

| Decebalul a răspuns:

Dar sa stii ca iti ia foarte mult timp sa faci ratia 1000 si sa stii ca ti-o arata doar o singura data dupa aia iti arata altceva.

| Run_Doubler_Stick_1995 a răspuns:

Pai cucereste o baza si iti da ceva acolo nu stiu ce dac ai 3 sau peste 3 dai F1 la baza cucerita si pooti de aia mai faini dar si jedai

| vladyy21 a răspuns:

Cauta pe youtube si vei gasi.winking