| cFlorin a întrebat:

Cum sa fac bani? Nu neaparat online dar merge si asa. Vreau o metoda buna si sigura.Sau in realitate cum as putea face bani avand in vedere ca am 13 ani? ( Fara raspunsuri gen : invata si iti vor da parintii, vinde chestii sau ingrijeste batrani rolling on the floor LOL ). FUNDA MARE

5 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Ba da, vinde ceva pe Okazii.
Daca inveti nu iti dau parintii bani, iti da scoala bani, adica bursa.
Scrie ceva pe referat.ro, primesti bani!

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://boomz.cabanova.com/cum-fac-bani-simplu.html
Trebuie sa iti faci cont la ei...este foarte bun, vei fi multumit

Sper sa te ajute

| TheAlexCrt a răspuns:

Pai unul ar fi sa faci lucruri pentru părinți gen piața sau speli masina tatalui tau sau multe altele ajut-o pe mama ta. Al doilea ar fi sa te "angajezi" cum ar veni, la vecini sa-i ajuti sa le cari chestii sa le faci piata si lor... Al treilea ar fi sa te duci cu colindul la cunoscutii si rudele
apropiate si bogate iar mai ales la bunici. Al patrulea si cel mai important TOT CE AI ADUNAT ECONOMISEȘTI! Funda?

| FemmeM a răspuns:

Uite,
http://www.neobux.com/? r=unsp
fa-ti cont aici si daca ai ambitie si rabdare poti face bani frumusei. citeste si pe forum acolo, sa vezi si dovezi, are si sectiune in limba romana.
si mai e ceva e-book bun despre bani pe facebook :
www.fast-money-online.org

| bebem5 a răspuns:

Http://Mix-Reg.com/? ref = 1377107 intra aici am auzit ca ciar platesc eu am strins 63 dolari pina acu doar de o zi