| Kiduu4 a întrebat:

Sall, TPU.big grin
Am si eu o intrebare Pentru voi...:*
Deci cel mai bun raspuns primeste FUNDA.big grin
Intrebarea :
- Deci Vreau si Io un cont de GX aveti si voi unu? big grin Mia vechi fara bani si iteme nu conteaza ce are pe el.tongue
dosr sa fie fata si shamanca si sa nu aiba un nume deala gen : andre213uta1.tongue
Id-ul meu kitty. kat5@yahoo.com
Trimiteti acolo Contul.big grin

2 răspunsuri:
| DjLayla a răspuns:

Auzi tu nu ai id de mes fa-ti tu cont nu mai fura la alti conturile duthen. de.

| dianaaaaax a răspuns:

După ce că cerşeşti un cont, mai ai şi pretenţii?laughing.Fă-ţi tu un cont, cu rasa care o vrei, numele care îl vrei. Eşti fenomenală. Crezi că îţi dă cineva cont?laughingrolling on the floor