| DaianaBianca a întrebat:

Sall, TPU big grin Imi puteti spune si mie de unde pot veedea videoclipul "Who says"-Selena Gomez? Am incercat pe youtube, dar imi spunea: "

This video contains content from Vevo, who has blocked it in your country on copyright grounds.
Sorry about that." thinking
Va rog, ajutati-ma...si app. funditaaakiss

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| MDLNA a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2t4RNahH5vw

Uite aici doar un preview de la video, probabil cel original nu e on încă.

| superstar_2793 a răspuns:

Nu stiu de ce vevo nu vrea sa dea si la noi in tara... stiu ei ce stiu :)
dar uite o alternativa http://www.metacafe.com/watch/6094036/selena_gomez_who_says/