| AnoNyMuSeR a întrebat:

dati-mi si mie un link cu kaspersky antivirus 2011 fara lincenta pls funda!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exita Kaspersky antivirus fara licenta, nu are si un program gratuit. Daca vrei un antivirus gratuit poti descarca avast! 6 free, Avira antivirus 2011 free, AVG 2011 free etc. Le completezi cu un antimalware si cu un firewall, de ex. Malwarebytes' Anti-Malware si ZoneAlarm, ambele gratuite si ai o protectie buna, aproape ca la un antivirus foarte bun. Toate le poti descarca de pe site-urile oficiale ori de pe multe altele. Succes si numai bine!