| Serena1993 a întrebat:

Sall TPU,

dc se dau multe voturi de stupid?

intru mereu pe TPU.vad multe intrebari, le citesc si vad comentarii bune si folositoare si cu vot de stupid

de ce unii dati numai voturi de stupid daca raspunsul este bun?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pentru ca sunt multi copii care inca n-au invatat cum se folosesc facilitatile de pe TPU. Tu citeste raspunsul si judeca singur(a) daca e bun sau nu, acele voturi folosite incorect pot induce in eroare - important e continutul raspunsului - se mai intampla uneori sa aiba unul dreptate si 10 sa greseasca.

5 răspunsuri:
| Alexandru a răspuns:

Unii o fac din rautate, altii din invidie sau pur si simplu parerile lor sunt contradictorii cu raspunsurile respective. Practic, este ceva normal sa nu fi pe placul tuturor. Daca in viata reala ai contestatari ai gandurilor si simtamintelor, daramite aici pe site...
Sa fii critic si rau cu oricine, din orice motiv, este foarte simplu.

| Alle15 a răspuns:

Are draptate ancutsa410

| ancutsa410 a răspuns:

Uneori parerile unor sunt stupinde pentru altii.eu nu dau "stupid`e"hee heeaiurea, adica daca eu consider ca raspunsul e stupid, at dau.fiecare are dreptul la o parerehappy

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Nu stiu de ce dar la o intrebare(pusa de mine) am avut foarte multe raspunsuri dar cineva (nu stiu cine) a dat stubit tuturor iar un utilizator s-a suparat ca am dat stupid dar eu nu am datcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca ei sunt stupizilaughinglaughing