| Nik a întrebat:

de ce atunci cand dau pe intrebarile mele (dupa vreo 10 min dupa ce am pus intrebarea) vad acolo de ex 4 raspunsuri si cand dau pe intrebare sa le vad nu imi apar, dc oare?

4 răspunsuri:
| marya a răspuns:

Pentru ca acele raspunsuri nu sunt inca aprobate trebuie sa mai astepti un pic
sper ca te-am lamurit

NOname
| NOname a răspuns:

Dureaza pana se actualizeaza site-ul. Stai linistit, asa ni se intampla tuturor.winking

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Fiindca raspunsurile se afiseaza cu intarziere, atunci cand programul face actualizarea. Numai bine!

| Danasilvia a răspuns:

Pentru ca dureaza ceva timp pana raspunsurile sunt validate iar tie iti apare nr de raspunsuri, si nu raspunsurile deoarece nu au fost inca aprobate.