| BeLyNdA a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum fac un video cu poze? Funda la cel mai detaliat raspuns.

4 răspunsuri:
| ionut_8984 a răspuns:

Sunt mai multe programe, vezi aici www.panalu.net,sunt gratuite si unele chiar online,adica faci totul online,sunt simple,poti sa un video cu poze si cu muzica de fundal, efecte, etc...

| Sofia08 a răspuns:

Cu ajutorul programului Power point poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In programul windows movie maker! Introduci pozele, adaugi tranzitii si apoi o melodie! E foarte usor. Eu m-am invatat singur in 10 minute... Succes

| TheZuzy99 a răspuns:

Poti sa il faci prin Picasa3, mod de folosire:
-deschizi picasa
-dai click pe o poza si apoi apare in parte stanga poza doar ca e mai mica si dai pe un buton verde
-dupa ce ai adaugat toate pozele pe care le vrei dai pe butonul ''Movie''
-apoi incepi sa pui melodie...nume...
P.S. iti e mai simplu daca urmaresti acest video http://www.youtube.com/watch?v=EbVEt4a9Vdg
P.S. cauta-me pe youtube ''TheZuzy99'' acolo sunt facute de mine
Sper sa iti fie de folos