| fantasy01 a întrebat:

Imi ziceti si mie niste porecle pentru numele Carina si Cristina?(va rog sa fiti seriosi) fundita! :*

Răspuns Câştigător
| larya234 a răspuns:

Ristinela',Krys,Kitty,Tina,Crissu',crik,X-Tyna, Criss, Cristinu,Tina,Tinka, Criftina,Tina,Christiana, Kitty, Catenika, Cristinuk
sper ca te-am ajutat-fundita?
big grin

8 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Carina:
Karinu`, Karinutza, Karina, Kary, Kariii, Carinutz, Cari.
Cristina: Kris, Krissy, Kristina, Kristinne, Crissy, Cristinne.

| lindemona a răspuns:

Bună,

Uite căteva prescurtări ale acestor nume:
Carina : Cari, Ina, Ari, Arina
Cristina: Cris, Cristi, Tina, Ina, Kitty, Kika
Sper că ţi-am fost de ajutor şi că îşi plac propunerile mele.

O seară plăcută.

| BlugiStramti a răspuns:

Carina: Cari; ina de la carINA; ari de la cARIna; arina de la cARINA.
:
Cristina: tina de la crisTINA; ina de la cristINA

| Boog a răspuns:

Carina=clary,cary cariny
cristina= Tina; cristy;
mai multe nu stiu tongue

| Nameツ a răspuns:

Cristina:crys,khity.khytina.criss,tina,tinkutza,tika,tinel,cristiana,titina,catina,ina,iustina,cristinka.
carina:ina,rina,cary,arinka,carinutza,...

| kiki a răspuns:

Salut.eu sunt cristina si mi-se mai spune titina si kiki sau kikitzoi.sau cris-dar nu imi place. iar de la carina-ina, sau kari, sau rina.stiu eu.asta depinde si de persoana,ce fel de om este.ce caracter are. daca este vesela sau mereu nervoasa, daca este dulce sau acra, sau dac este indragita sau nu.dar vad ca ai id-ul ARYNA.e fain.mie imi place.

| edy_7290 a răspuns:

Cristinutza

| nustiu_1287 a răspuns:

Cryss