| DanutzDarkness a întrebat:

In Naruto Shippuden cine este Tobi pana la urma? please imi ziceti:O3

Răspuns Câştigător
| Luiza45 a răspuns:

Ai abordat un subiect asa de delicat. Mai intai Tobi a zis ca e Madara Uchia dar daca citesti managa sa stii ca s-a dovedit ca Madara nu e. Apoi fiindca seaman cu Obito(are acceiasi freza ) si daca citesti manga in ultimul numar e o asemanare foarte mare cu Obito fiindca foloseste aceiasi tehnica precum Kakashi si stie de podul Kanabi(unde s-a luptat echipa lui Minato). Totusi nici tobi nu are cum sa fie fiindca el e mort adica a fost zdrobit. Multi au crezut ca e Shisui sau Izuna dar si ei sunt foarte morti. Eu una cred ca e un Uchiha sau un personaj nou despre care nu stim nimic. ideea e ca daca ar fi un personaj nou ar aparea s intriga noua si o nou povest. Pana cand Masashi nu vrea sa ne zica tot ce putem sa facem e sa speculam.

3 răspunsuri:
| Taiby a răspuns:

Uchiha Madara the end...

| nicusor95 a răspuns:

Madara uchiha. uita-te la episoade..intrebarea ta nu prea are rost deoarece iti pierzi interesul daca afli cine e fara sa vezi tutongue

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Madara