| Loola_4761 a întrebat:

in primul rand dau funa tongue acum sa incep : Puteti sa imi spuneti si mie va rog daca este vreun joc pe pc cu Naruto Shippuuden de genul lui Nuns 2 adica in care sa te lupti cu personajele din desen asa si sa aiba jutsuri si daca da un link de unde pot downloada va rog big grin astept raspunsuri :*

Răspuns Câştigător
| SWAGGER a răspuns:

Exista...dar daca vrei sa il downloadezi..s.ar putea de cele mai multe ori sa iti ceara CD-ul dupa ce il descarci..asa ca, metoda cea mai buna este sa iti cumperi CD-ul, nu stiu sigur unde se gaseste.dar daca vri joc cu personaje gen Animax iti recomand NEO GEO. sper ca ti-am fost de folos, funda? big grinbatting eyelashes