| AndreeaCdr a întrebat:

La,, Farmerama" pot sa transfera gogolani sau mamudele pe un alt cont? Ca trebuei sa-mi ajut o prietena...Am foarte multibanihappy. Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| Shuby a răspuns:

Am jucat si eu farmerama si din cate stiu acest lucru este imposibil poti sa o ajuti sai trimiti doar diferite cadouri

5 răspunsuri:
| Teddy_6960 a răspuns:

Nu poti din pacate dar daca ai un secret cu care faci multi bani eu zic daca tie prietena buna sa ii spui si ei iar daca nu sai i faci tu bani pls fundita

| StoicaAndi a răspuns:

Da eu stiu. Dar ai dat deja funda si nu are niciun folos sa-ti spun

| marius7tree a răspuns:

laughing nu se poate si eu joca farmerama am lvl 52 big grin deci cum am zis nici plante nici animale nici bani sau mamudele nu pot fi transferate pe farmearama tongue baga-ma la prieteni --------> evanescene

| DinaLov3 a răspuns:

Nu nu se pot transfera bani nici altceva si eu vroiam sa fac asata dar nu poti eu am lvl 32 adauga-ma ca prieten... burduhosdinuta99

| marina_9192 a răspuns:

Nu