| Nanami利 a întrebat:

La ladypopular trebuie sa platesti ca sa joci? Cum ar fi taxe sau ceva de genu`?raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| Aleeeecs a răspuns:

Nu nu platesti! si eu am cont si mi l-am facut gratuit. doar daca vrei sa cumperi diamante vei plati cu bani adevarati.eu zic sa nu cumper pentru ca este doar un joc...nu te ajuta cu nimic doar sa fie putin mai populara. daca vrei sa iti faci si nu sti cum sa treci un anumit nuvel trimite-mi un mesaj pe lady popular la numele xxaleksutzaxx dar te rog sa nu ma pui sa iti joc master mind pentru ca nu stiu(mie mi l-a jucat o fata)succes sper ca ti-am fost de folos si te-am ajutat cu cea mai mare placerekisskisslove strucklove strucklove struck

2 răspunsuri:
| Fragile a răspuns:

Nu! Îţi faci cont pe Lady Popular gratuit. Eu mi-am făcut mai demult, acum nu-l mai folosesc, şi nu am dat niciun ban.