| Stormwatch a întrebat:

Sall TPU, m-am plictisit adica nu stiu ce sa fac, la scoala nu pot merge..nici afara, doar in casa... si nu stiu ce sa fac? m-am plictisit de tot, adica nu stiu ce sa fac. de jucat nu am ce. de ras nu pot nu am cu cine.

Niste idei?

Răspuns Câştigător
| stefanutza a răspuns:

Ahhh, fa ceva de genu, citeste o carte interesanta, urmareste niste filme super tari, si pe urma uitate la "Doi barbati si jumatate"... Doza de has (pe Tube) sau la TV... Si razi nu uita!laughing happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy happy

17 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

O carte interesanta,un film bun, o revista interesanta, niste melodii frumoase si impresionante, un gatit cu drag, o comedie care te binedispune etc.Sunt atatea lucruri, dispozitie si timp sa ai! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul e : niste filme:the hobbit,the lord of the rings,django,king kong, apocalypto, pirrates of carribean, cronicile din narnia, executive decision.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca nu poti merge la scoala, nu ar trebui sa te uiti prin manuale ca sa nu pierzi lectiile? Ce te faci cind te intorci?

| Stormwatch explică (pentru anonim_4396):

Fac asta zii de zii

| anonim_4396 a răspuns (pentru Stormwatch):

Serios? Atunci de ce esti in urma cu gramatica? ""zii de zii""?
Ar mai fi si lecturile suplimentare.

| Stormwatch explică (pentru anonim_4396):

E doar un site, nu o carte, etc.

Răspuns utilizator avertizat
| gvdgdsgvdgvdgd a răspuns:

;-? ce viata e asta? :O

| Stormwatch explică (pentru gvdgdsgvdgvdgd):

Mie imi place viata asa cum e happy am totul ce imi doreste sufletul + ca o sa pot iesi din casa etc. Doar o perioada!

| gvdgdsgvdgvdgd a răspuns (pentru Stormwatch):

Ok ..ciudat Q_Q

| Stormwatch explică (pentru gvdgdsgvdgvdgd):

happy

| Mihaita21 a răspuns:

Filme poate?! Seriale?!
Sa citesti ceva poate?

| Stormwatch explică:

laughing)

| DaRkNeSs22 a răspuns:

De ce nu poti merge la scoala....in fine.Iti poti lua un joc de genul Gta 4 sa-ti omori timpul.Altceva acum nu poti face

| Stormwatch explică (pentru DaRkNeSs22):

Daca mi-ar merge. La ce procesor am...
Poate stii tu niste jocuri:
1, 75GB sad
2, 81GHZ happy
AMD Athlon(tm) II x2 240
MCP61 crying(((((

| iulia5723 a răspuns:

Joacateeeeee!

| GrasutZ a răspuns:

Parerea mea... citeste o cartewinking