| Cold a întrebat:

maine este ziua unei prietene... si as vrea sa ii fac un cadou gen o prezentare in power point sau cu ajutorul oricarui alt program daca stiti si ma puteti ajuta va rog dati add cold.2011@yahoo.com
funda.

Răspuns Câştigător
| Simina1619 a răspuns:

Hmmmm, fara power point. Ok, am gasit eu mai demult un site, dar nu stiu daca il mai gasesc...http://tripwow.tripadvisor.com/ asta e, am cautat mult si am gasit, eu nu l-am incercat dar pare foarte fain, daca nu, poate ai pe calculator moviemaker, eu am facut odata cu el. Succes!

P.S. Distractie placuta maine!