| Ioanantonia a întrebat:

Sall TPU, mi-am cumparat The Sims2 double Deluxe si am o nelamurire...in primul rand puteti dati-mi siteuri de unde pot descarca par haine masini.etc.si sa imi spuneti cum sa le introduc in joc?

Răspuns Câştigător
| Danιel a răspuns:

Te inregistrezi in aceasta comunitate pentru a-ti face un cont si ca sa poti descarca: http://www.thesimsresource.com/......etitems/1/
Daca ai sa derulezi pagina mai in jos, poate ai sa gasesti ceea ce iti place. Oricum sunt multe si diferite resurse...

Iar dupa ce ti-ai creat contul si ai sa vrei sa descarci un obiect, il descarci ori ca. sims2pack ori ca. zip...
Daca il descarci ca. sims2pack, atunci instalarea va fi simpla din doar doua click-uri, deschizi fisierul si apoi 'Install'.
Daca il descarci ca. zip, atunci continutul arhivei va trebui extras in My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads.

1 răspuns:
| Ioanantonia explică:

Stiu am si sims 4 dar acolo nu am probleme vreau sa ma joc sims2