| Deeiutss a întrebat:

Sall TPU:*:*O prietena de-a mea care a trecut in clasa a 5-a se duce in tabara.Acolo vor fi niste concursuri de miss si mister. Ce sa faca? Adica ma refer sa danseze sa cante ceva mai interesat... funda

Răspuns Câştigător
| virginia_1678 a răspuns:

Poate sa compuna o poezie mare despre tabara si sa o recite...

1 răspuns:
| Plague a răspuns:

Prietena asta a ta e talentata cat de cat la ceva? Daca stie sa cante - sa cante. Daca stie sa danseze - sa danseze. Sa faca ceva ce stie mai bine...