| BOOBZen a întrebat:

Sall TPU, pe jocul de pe facebook "Happy Pets", am primit un animal inchis intr-o cutie, ce as putea sa fac sa-l eliberez? Ca de platit nu pot, altceva pot face?

6 răspunsuri:
| Ruxi_8811 a răspuns:

Hei! Dai pe lacate si iti va aparea un buton: "Ask Friends". Da click si bifeaza prietenii care vrei sa te ajute in deschiderea cutiei. Ai nevoie sa deschizi 7 lacaturi. Prietenii alesi de tine vor primi un mesaj si iti vor deschide (daca vor) lacatul. :-) Succes!

| Bujîe a răspuns:

Invita prieteni...

| selenagomezz a răspuns:

Sal pai trimiti nu stiu ce invitatie la prieteni si ei trebuie sa accepte daca apesi ope cutie iti spune caty prieteni trebuie sa accepte sper ca te-am ajutat fundita?

| armygirl a răspuns:

Edff

| cristina24 a răspuns:

Pentru a debloca acle animal ai nevoie sa trimiti cereri la prieteni, iar dupa ce 7 prieteni te-au ajutat iti poti deschide cutia

| DanielP a răspuns:

Nu poti face nimic asa sunt toate animalele big grin Funda happy