| Bby22 a întrebat:

:*. Probabil intb meEa e cam ciuudata rolling on the floor. Dar imi puteti spuneti.
daca pot sa citesc pe net[onlinebatting eyelashes)]] Cartiile : Secretele fetelor, CARTEA FETELOR. Cum sa fii cea mai buna in toate, lumea fetelor, glamour cartea fetelor, Cartea fetelor extraordinare...
Sauuu macarr una dintr-e ele daca o pot citi pe netbig grin O sa le cumpar daca nu sunt pe nettwinking.
Multumesc love struck

FUNDA` love struck

Răspuns Câştigător
| Girll12 a răspuns:

Hmm. biine,
Ar trebuie s`a o cumperi big grin
iti dau pe mess de unde sa o cumperi scumpa:*

2 răspunsuri:
| WeLoveIceCream a răspuns:

Nu ai cum.e 20 siceva de lei in magazin poti sa tio cumperi...dar pe net stiu ca nu ai cumwinking.

| DeeDee_1845 a răspuns:

Eu am Cartea fetelor Extraordinare, m'a costat 34.99 lei. Insa nu pot sa zic ca a meritat,eu una pot spune ca ma asteptam la altceva.Dar daca tie iti plac, ai putea incerca sa le cumperiwinking, cred ca daca le cumperi online beneficiezi de o reducere de 25%sau ceva de genullaughing. Sper ca te'am ajutathappy.